• Uzman kadromuz ISO Belgelendirme için hizmetinizde...

whatsappTEKLİF FORMU

ISO 27001 Belgesi Fiyatı Nedir?

ISO 27001 belgesi; firma ve müşteri bilgilerinin güvende tutulması maksadıyla bilgilerin saklanması ve yönetilmesini ifade eden standartlara uyulduğunu bildiren belgedir. Bu standart ve belge kapsamında şirketlerin; finansal verileri, fikri hakları ve müşteri bilgileri korunur. ISO 27001 Belgesi aracılığı ile karşılaşabileceği riskleri kontrol altına alabilen firmalar bu doğrultuda atılması gereken adımları da atarak geleceklerini sağlama almış olurlar. ISO 27001 belgesi ile hem şirket itibarı korunur hem de firmanın rakiplerinin eline geçtiğinde firmayı pazarda geride bırakacak bilgilerin güvenliği sağlanır. Böylece firma karlılığı bilgi sızıntısı nedeniyle herhangi olumsuz bir etkiyle karşılaşmaz.

ISO 27001 Belgesi EN Önemli Avantajları

  • Bilgi güvenliği belge önemi gözetmeksizin korunması sağlanmaktadır, kayıplar en aza indirilir.
  • İş sürecinin daha etkin, hızlı ve dinamik olmasını sağlar.
  • 3. kişilerin bilgilere zarar vermesinin önü kesilir.
     

ISO 27001 Belgesi Fiyatı

ISO 27001 Belgesi fiyatı için değişkenlik gösteren iki ana kriter bulunmaktadır.

ISO 27001 Belgesi, iki farklı şekilde alınabilir olup bunlardan birisi TÜRKAK (Türkiye) Akreditasyonu olup diğeri yabancı akreditasyon çeşitleridir ve diğer ülkelerin akreditasyon kurumlarıdır. (İngiltere: UKAS, Almanya: DAKS, Avustralya: JAS-ANZ, Amerika: NAC vb. gibi)

Yabancı Akreditasyonlu iso 27001 belgesi almak istediğinizde Toem Kalite Danışmanlık olarak 3.500 TL + kdv her şey dahil kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Türkak Akreditasyonlu iso 27001 belgesi almak istediğinizde Toem Kalite Danışmanlık olarak kuruluş bilgilerinizi (Çalışan sayısı, Bilgi cihazları sayısı, proses sayısı, adres, yapılan işin açılımı v.b.) temin ettikten sonra net fiyatlandırma gerçekleştirebiliriz. Ancak en düşük teklif rakamı 12.000 TL + kdv olacaktır.
Yabancı akreditasyonlu iso 27001 belgesi tek başına 23.500 TL + kdv olmaktadır. Fakat size iki yada üç belge gerekiyorsa daha avantajlı şekilde olan fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Örnek vermemiz gerekirse;
iso 27001 belgesi - 3.500 TL + kdv iken, iso 9001 ve iso 27001 belgesi aynı anda alındığında 4.500 TL + kdv olur. Diğer fiyatlandırmalarla ilgili olarak 0850 755 90 55 'i arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkak ile Yabancı Akreditasyon Arasındaki Fark Nedir?

Türkiye Akreditasyon kurumu (Türkak) ile Yabancı Akreditasyon kurumları (Jas-Anz, Ukas, Anab, Daks,Nac, İas vb.) arasında hiç bir fark yoktur. Dünya genelinde Tüm akreditasyon kurumları eşit seviyede sayılmakta ve aynı özellikleri taşımaktadırlar. Yabancı akreditasyon kurumlarından alınan belgelerde Türkiye akreditasyon kurumundan alınan belge kadar geçerliliğe sahiptir.

Bazı kuruluşlar direk devlet kaynaklı iş yapmaktadırlar. Devlet kurumları ile iş yapan firmalar ihale usulü çalıştıklarından dolayı kurum ihalelerinde Türkak akreditasyonlu belge istenmektedir diye bir ibare bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı özellikle devlet kurumlarıyla iş yapan firmaların Türkak belgesi alması zorunlu olmaktadır. Bunun dışında Türkiye'de sayılı büyük kuruluşlar yine devlet destekli iştirakçiler olduğu için çalıştırdığı tedarikçilerine Türkak belgeli sertifika aldırırlar.

Eğer herhangi bir devlet kurumu ile çalışmıyorsanız Yabancı akreditasyonlu belge almak sizin için daha avantajlı olacaktır. Aynı şartlara sahip olan yabancı akreditasyonlu belgeler hem maliyet hemde zaman açısından çok daha hızlı bir şekilde size teslim edilir.

Size özel müşteri temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz.
Siz de ISO Belgelendirme konusundaki tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacak bir ekip ile çalışmak istiyorsanız;
Satış temsilcimizden hemen teklif alabilirsiniz.